O mnie

manicure - stylizacja paznokci - o mnie

Mam na imię Aneta. Od zawsze interesowała mnie sztuka i dbałość o każdy szczegół.
Kiedy pierwszy raz miałam styczność ze stylizacją paznokci, od razu wiedziałam, że to jest to co chcę robić w życiu. Jestem ambitną i pracowitą perfekcjonistką, która uważa, że kluczem do sukcesu jest rzetelna i ciężka praca.

Stylizacją paznokci zajmuję się od dwóch lat. Uwielbiam to, co robię i wkładam w swoją pracę całe serce. Każdej Klientce poświęcam tyle czasu, ile potrzebuje żeby mogła poczuć się wyjątkowo. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje i poszerzam swoją wiedzę. Jeśli na rynku pojawia się jakieś nowe zdobienie panokci, zwykle jest u mnie dostępne już kilka dni po premierze.

manicure - stylizacja paznokci - o mnie
manicure - stylizacja paznokci - o mnie

Zajmuję się stylizacją paznokci metodą żelową i hybrydową.
Oferuję profesjonalne usługi przedłużania paznokci metodą żelową na formie, utwardzanie żelem naturalnej płytki paznokcia oraz manicure hybrydowy.

W trosce o bezpieczeństwo swoich Klientek wszystkie zabiegi paznokci i skóry dłoni wykonuję wyłącznie sprzętem jednorazowego użytku (pilniki, polerki, patyczki do skórek, radełka do skórek, nakładki na frezy do ściągania masy). Ponadto przed każdym zabiegiem dezynfekuję stanowisko pracy (blat, pochłaniacz pyłu, wnętrze lampy UV) oraz dłonie Klientki.

Zapraszam do grona moich Klientek oraz zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępną na stronie. Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem Facebooka’a czy Instagrama.

Zdobyte certyfikaty

Ukończyłam kilka kursów stylizacji paznokci, które pomogły mi w doskonaleniu swoich umiejętności. Teraz chcę się dzielić tym z innymi i dawać poczucie bycia pięknej każdej z Was.

Przewiń na górę